banner54

VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI’NDA BÜYÜKŞEHİR STANDINA BÜYÜK İLGİ…

02 Kasım 2019 Cumartesi 11:34

-FUARDA AKILLI KENT UYGULAMALARININ TANITILDIĞI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ STANDINI ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI MEHMET CAHİT TURHAN DA ZİYARET ETTİ

VERİMLİLİK VE TEKNOLOJİ FUARI’NDA BÜYÜKŞEHİR STANDINA BÜYÜK İLGİ…
 ATO Congresium’da düzenlenen “2. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı”na katılan Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin standı büyük ilgi görüyor.

Fuarın ikinci gününde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Büyükşehir Belediyesi standını, Ankara Kent Konseyi Başkanı Halil İbrahim Yılmaz ile birlikte Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran ve Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal da ziyaret etti.

 

DONDURMA SÜRPRİZİ

         Ankara Büyükşehir Belediyesi standını ziyarete gelen konuklar tatlı bir sürprizle de karşılaştı. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı tarafından keçi sütünden üretilen dondurma misafirlere ikram edildi.  

    Keçi sütünden yapılan dondurmayı ilk kez denediğini ve çok beğendiğini belirten Nuran Gözlemecioğlu, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bu hizmetinden dolayı çok teşekkür ederim”derken, Samet Dinçer Tuz, “Dondurmayı çok beğendim. Keçi sütünden olması çok sağlıklı ” diye konuştu.

   Keçi sütünden dondurmayı çok sevdiğini söyleyen Deniz Yardımcı adlı bir başka vatandaş da,“Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ve Sayın Mansur Yavaş’a çok teşekkür ederiz” diye konuştu.

 

BÜYÜKŞEHİR STANTLARI FARK YARATTI

         Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ile Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanlığı Mavi Masa standında konuklara Türk Bayrakları dağıtılırken, Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetleri ve akıllı kent uygulamaları hakkında da detaylı bilgi verildi.

         Fuarda Ankara Kent Konseyi standını ziyaret eden tüm konuklara “Nasıl bir Ankara hayal ediyorsunuz?” sorusu yöneltilerek, düşünceleri soruldu.

 

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL’DAN BAŞKAN YAVAŞ’A TEŞEKKÜR

         Stant ziyaretinde Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “Her fikre saygılı ama milletin lehine fark yaratacak her fikri de karara dönüştürme imkanını bu dönem veriyor. O yüzden ben Ankara Büyükşehir Belediyesini, Kent Konseyini ve Sayın Mansur Yavaş’ı, çalışanlarını tebrik ediyor ve başarılarının devamı için dua ediyorum” değerlendirmesinde bulundu. 


banner55

Yorum Gönder

@name x