banner43

BTP 6 Olağan Büyük Kongresi

23 Mayıs 2016 Pazartesi 15:52

BTP 6 Olağan büyük Kongrsi 22 Mayıs 2016 Pazar Günü Ankara Akyurt’ta büyük Anadolu otelde yapıldı.

BTP 6 Olağan Büyük Kongresi
 Emekliye Çalışana Zam müjdesi

 

BTP 6 Olağan büyük Kongrsi 22 Mayıs 2016 Pazar Günü Ankara Akyurt’ta  büyük Anadolu otelde  yapıldı. onbinlerce insanın katıldığı  kongre tam bir bayram havasında  Geçti. Divan Kurulu Oluşturuldu. Divan Başkanlığına Prof. Dr. Ali Ünal Emiroğlu Getirildi. Saygı Duruşu Ve istiklar maşından sonra. 

MYK üyeleri  Sıra İle konuşmalar yaptılar.  Özellikle BTP Genel Başkan Yadımcılarından  Prof. Dr. Ali Ünal Emiroğlu Anayasamızın İlk 4 maddesi Çelik zırhla korunuyor  ona kimse dokunamaz dedi. 

MYK üyesi Prof. Dr. Ömer Saraçoğlu Konuşurken Salona Giren BTP Genel Başkanı Prof Dr. Haydar Baş Onbinlerin tezahüratı ile Karşılandı. Grup Nefes'in Müzik ziyafetinden sonra... Final konuşmasını yapan Genel Başkan Haydar Baş Kendi Yazdığı ve dünya ilim adamları tarafından tastik edilen Başta Rusya Olmak üzere Bir Çok Ükenin kısmen veya Tamamen kullandığı Milli ekonomi modeli'ni anlatan Genel Başkan Haydar Baş milletim duysun! çalışan yada emekli  en düşük maaş 5000 tl olacak, 1000 tl vatandaşlık maaşı, 1500 tl ev hanımı maaşı, 250 tl çocuk maşı olacak dedi. Biz Kaynaklarımızla Türkiyenin 10 Katı Nufusa Bakarız diyen Baş. Güney Doğu Halkı Aç yoksul  evde beyin işi yok, Hanımın işi yok, oğlunun işi yok, Gelinin işi yok, ac bu insanlar ne yapacaklar, Allahın İzni ile onları Ben Kurtaracağım dedi, Gencliğimden beri bilerek veya bilmeyerek Ben hep güneydoğuya giderim insanlar Tezekle yapılmış toprak evlerde oturuyor. İçi saray dışı tezek, evine misafir ol neyi varsa getirir ikram eder, bu insanlar benim kardeşim benim bir tarafım kürt bir tarafım türktür biz hepimiz kardeşiz Üniter yapımızı bozmadan bir bilek bir yürek olacağız dedi. Genel Başkanın Konuşmaları Yürekten Geliyordu. Arz-ı mev’ud Haritasına’da değinen Baş Güneydoğumuzu bizden koparmak istiyorlar dedi. Bizi Kürt,Türk Alevi sünni diye vatanımızı bölmek istiyorlar bu oyuna gelmeyin dedi. Prof. Dr. Haydar Baş 1252 delegenin Oylarının Tamamını Alarak Yeniden Genel Başkan Seçildi  Devamı olacak… 

banner42

Yorum Gönder

@name x