banner43

Bayrakla ve Atatürk’le buluşma

10 Ağustos 2016 Çarşamba 12:42

Yenikapı mitinginde milyonlarca vatandaşın Türk bayrağını sallayarak coşkuyla kucaklaşmasına sevinmeyeniniz var mı? Anayasadan Türk kelimesini çıkartmak için uğraşanların, birlik ve beraberliği sağlamak için “Türk milletine ve bayrağına” sığınmaktan başka yol olmadığını görmeleri sevindirici değil mi?

Bayrakla ve Atatürk’le buluşma
 Yenikapı mitinginde milyonlarca vatandaşın Türk bayrağını sallayarak coşkuyla kucaklaşmasına sevinmeyeniniz var mı?

Anayasadan Türk kelimesini çıkartmak için uğraşanların, birlik ve beraberliği sağlamak için “Türk milletine ve bayrağına” sığınmaktan başka yol olmadığını görmeleri sevindirici değil mi?

Edebiyat kitaplarından Arif Nihat Asya’nın o muhteşem “Bayraksız olamam” şiirinde geçen “Sana selam vermeden uçan kuşun/yuvasını bozacağım” mısrasını çıkartacak kadar bayrağa mesafeli duranların, Yenikapı’da ellerine bayrak alarak “bayrağa selam vermeden uçan baykuşlara nefret kusmaları” başlı başına bir şiir değil mi?

Hayatları boyunca demokrasinin küfür rejimi olduğunu söyleyen bazı yobazların demokrasi havarisi kesilmesi çok güzel bir görüntü vermiyor mu?

Yenikapı’daki bütün konuşmalarda,  FETÖ adlı çetenin ülkenin birlik ve dirliğine vurduğu balta anlatılmadı mı? 

Etrafında “Atatürk’ü sevenler de kâfirdir” diyen sözde tarihçi yobazların cirit attığı Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Gazi Mustafa Kemal diyor ki…” diye başlayan cümlelerle halkı selamlaması sizi mutlu etmiyor mu?

Ve Yenikapı’daki bu “yeni çizgi” aslında Haydar Baş Hoca’nın bir ömür boyu milletin ve devletin bekası için haykırdığı “çizgi” değil mi?

Haydar Hoca, yarım asırdan beri bu topraklarda “birliğin ve beraberliğin tesisi” için tek yolun “İmandan, bayraktan ve Atatürk’ten” geçtiğini, bu birliği baltalayacak en tehlikeli küresel projenin ABD destekli, Vatikan misyonlu FETO’nun din projesi olduğunu anlatmadı mı?

O halde Yenikapı’da toplanan milyonlarca kişi Cumhurbaşkanıyla, başbakanıyla, muhalefet liderleriyle, dindarıyla, solcusuyla, milliyetçisiyle, aslında, “Bu yeni çizgi Haydar Hoca’nın çizgisidir” diye haykırmadı mı?

Kazanan Haydar Hoca değil mi?

Korkmayın, çekinmeyin, “Dün hepiniz ORADA idiniz, bugün hepiniz BURADASINIZ!”

Hakkı teslim edin.

banner42

Yorum Gönder

@name x