banner12

İcmal gençliği iftarda buluştu

16 Haziran 2016 Perşembe 00:53

Düzenli yaptığı programlarıyla Bursa gençliğiyle bir araya gelen İcmal Gençlik, önceki akşam geniş bir katılımla gerçekleştirdiği iftar programı ile gençlerle bir araya geldi.

İcmal gençliği iftarda buluştu
 SERDAR HİSAR / BURSA

Bursa İcmal Genlik Derneği, gençlerle yaptığı programlara bir yenisini daha ekledi. Düzenli yaptığı programlarıyla Bursa gençliğiyle bir araya gelen İcmal Gençlik, önceki akşam geniş bir katılımla gerçekleştirdiği iftar programı ile gençlerle bir araya geldi. 
Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği İftar programı; Atatürk ve aziz şehitlerimize saygı duruşu, ardından İstiklal Marşı ile başladı. İcmal Gençlik tarafından düzenlenen sinevizyon gösterisiyle devam etti.
Açılış konuşması Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bursa Kadın Kolları Başkanı Elif Gökgöz tarafından yapıldı. İftara gelen katılımcılara teşekkür ederek konuşmasına başlayan BTP Bursa Kadın Kolları Başkanı Elif Gökgöz, Ülkemizde huzurun teminatı için ortak paydamız olan Ehl-i Beyt’te birleşmek gerektiğini söyledi. Prof. Dr. Haydar Baş’ın ‘birlik’ davetini yineleyerek, İcmal gençliği olarak mücadeleye Prof. Dr. Haydar Baş’ın yanında devam edeceklerini vurguladı.
Kapanış konuşması BTP Türkiye Kadın Kolları Başkanı Sayın Seçil Mumcuoğlu tarafından yapıldı. Biz bir ve beraber olursak ancak ülkemizde huzur olur diyen Sayın Mumcuoğlu, “İşiniz olursa, aşınız olursa, maaşınız olursa, çocuklarınızın okumasıyla ilgili bir endişeniz olmazsa bu ülkede terör barınabilir mi?” dedi.
Mumcuoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Ben emniyet istiyorum, sokağa huzurla çıkabilmek istiyorum, kendi cennet vatanımda huzurlu ve insan gibi bir yaşam istiyorum. Bunu sizin için, bunu bütün milletim için istiyorum. Bunu bizim için isteyen Prof. Dr. Haydar Baş ve bununla ilgili çözümü olan tek lider de O, Ya artık bu sesi duyacağız, onunla beraber olacağız ya da mahvolup kahrolup gideceğiz” dedi. İftar sonrası gençlerin sorularını cevaplandıran Mumcuoğlu, Bursa İcmal gençliğinin kendisine ümit olduğunu, Prof. Dr. Haydar Baş’a ve fikirlerine inandıklarına şahit olduğunu belirtti.

Anahtar Kelimeler İcmal Gençlik
banner55

Yorum Gönder

@name x