banner54

‘Siyasilerden çözüm beklemek beyhude’

09 Aralık 2015 Çarşamba 02:14

İcmal Gençliği’nin düzenlediği toplantıda konuşan BTP Genel Başkan Yardımcısı Seçil Mumcuoğlu, “Büyük İsrail devletinin alt yapısının hazırlandığı bu topraklar üzerinde ince hesaplar yapılırken, burnunun ucunu göremeyen siyasilerden çözüm beklemek beyhude

‘Siyasilerden çözüm beklemek beyhude’
 YENİ MESAJ / KİLİS
Yoğun bir katılıma sahne olan Kilis İcmal Gençliği tarafından düzenlenen bölge toplantısında önemli mesajlar verildi. Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kadın Kolları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Seçil Mumcuoğlu’nun da katıldığı programa, Hatay, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep İcmal Gençliği bölge temsilcileri ve çok sayıda genç de iştirak etti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda açılış konuşmasını Kilis Kadın Kolları Başkanı Zuhal Özkar yaptı. 
Lozan’ı bilmiyorlar
Türkiye’nin Lozan Antlaşması sebebi ile kendi madenlerini kullanamadığı iddiası ile ilgili önemli açıklamalarda bulunan BTP MYK Üyesi Avukat Gülşen Polat, “Günümüz siyasileri ne yazık ki uluslararası anlaşmalara dahi vakıf değiller. Çünkü Lozan Antlaşması, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin adeta tapusudur. Şimdi bize dayatılmak istenen Sevr maddeleridir. Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haydar Baş’tan başka hangi siyasi liderin “Ben madenleri milletime dağıtacağım” dediğini duydunuz. Bu millet ancak ve ancak BTP iktidarında rahata, huzura ve zenginliğe kavuşacaktır” diye konuştu.
Yanlış adımların faturası ağır olur
Hatay’dan Sosyal Hizmetler öğrencisi Hamide Ceylan ve Kilis’ten Gıda Mühendisliği öğrencisi Ayşenur Hanbay’ın da gençler adına birer konuşma yaptığı İcmal Gençliği Bölge toplantısında son konuşmacı olarak söz alan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kadın Kolları Başkanı ve Genel Başkan Yardımcısı Seçil Mumcuoğlu, “Bu kritik coğrafyada siyasilerin aldığı kararların, attığı yanlış adımların faturasının çok ağır olacağını hatırlatmamız gerekiyor. Bütün Müslümanların hedef tahtasına konulduğu, Büyük İsrail devletinin alt yapısının hazırlandığı bu topraklar üzerinde ince ve derin hesaplar yapılırken, burnunun ucunu bile görmekten aciz siyasilerden çözüm beklemek beyhude bir aldanıştır. 
Gençlerimiz karanlığı aydınlatacak. BTP Genel Başkanı Sayın Prof. Dr. Haydar Baş Hocamızın önderliğinde yetişen gençlerimizdir karanlığı görecek ve bu ülkeyi aydınlığa taşıyacaklar! Bu yüzdendir ki, Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde birleşen Türkiye nasıl yedi düvele göğüs germiş ise, bugün de ancak ve ancak Prof. Dr. Haydar Baş’ın projeleri, siyasi anlayışı ve görüşleri çevresinde bir ve beraber olan bir Türkiye bizler için aydınlık bir geleceğin yuvası olabilir. Yoksa “zifiri karanlık”lar içinde kaybolmamız an meselesidir” dedi.

banner56

Yorum Gönder

@name x