banner12

BTP anahtar parti olacak

09 Eylül 2014 Salı 06:04

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah Terzi, “2015 seçimleri BTP’nin TBMM’ye girdiği ve anahtar rol oynadığı bir dönem olacaktır” dedi

BTP anahtar parti olacak

YENİ MESAJ / TRABZON 

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Başkanlık Divanı Trabzon’da yapıldı. Genel Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah Terzi başkanlığında yapılan toplantıda teşkilat çalışmaları değerlendirildi. Parti olarak Eylül ayı itibarıyla tüm Türkiye’yi kapsayacak yeni bir konferans ve paneller zinciri başlattıklarını ifade eden Terzi şöyle konuştu, “Hem medeniyet değerlerimiz, hem milli bütünlüğümüz, hem tarih boyu ümmeti Muhammed’in arasına sokulan fitne ve fesadı ve bunların arka planlarını ve bugün bunların devanı olanların icraatlarının neler olduğunu ve de çözüm adresi olarak Ehl-i Beyt ruhunu ve maneviyatını ortaya koyacak bu paneller başlayacak inşallah.”
Konuşmasında siyasi gündeme ilişkin değerlendirmeler de yapan BTP Genel Başkan Yardımcısı Dr. Abdullah Terzi, “Dünyadaki ve Türkiye’deki gelişmeler genel başkanımızın çözümlerinin, projelerinin ne kadar elzem olduğunu bir kez daha hatırlatıyor. Buna hepimiz şahit oluyoruz. Bugün Türkiye’de iktidarıyla muhalefetiyle beraber nasıl bir çözümsüzlüğün hüküm sürdüğünü ve bu noktada Bağımsız Türkiye Partisi’nin Milli Ekonomi Modeli ve Sosyal Devlet Projeleriyle beraber ne derece önemli bir çözüm ortaya koyduğunu her gün biraz daha yaşıyoruz. Bütün bunlar genel başkanımızın ortaya koyduğu perspektif. Atatürk’ü doğru anlamak, Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devletine sahip çıkmak, milli bir perspektif ortaya koymak, Türk milleti etrafında insanları toparlamak ve de milli bir ekonomi modeli projesini ortaya koymak azmi ve gayreti çok önemli bir fırsattır. 2015 seçimleri BTP’nin TBMM’ye girdiği ve anahtar rol oynadığı, kendisine danışılan, projeleri hayata geçirilen kritik bir eşikte öneminin hissedildiği bir dönem olacaktır.”
banner56

Yorum Gönder

@name x