banner12

Prof. Dr. Baş’tan iftiralara cevap

17 Temmuz 2014 Perşembe 04:49

Ehl-i Beyt’e karşı olan kesimlerin kendisine ABD’nin adamı şeklinde iftira attığını söyleyen Prof. Dr. Baş, “Şimdi bunlar sopayı yiyince bana ABD’nin adamı demeye başladı. Bundan 5-6 ay evvel de Rusya’nın adamı diyorlardı” dedi

Prof. Dr. Baş’tan iftiralara cevap
YENİ MESAJ / İSTANBUL
İstanbul’da katıldığı iftar programında önemli açıklamalar yapan Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş kendisine “ABD’nin adamı” diyenlere cevap verdi. İslam’ın özü olan Ehl-i Beyt’e karşı faaliyet içinde olan kesimlerin kendisine ABD’nin adamı şeklinde iftira atmaya çalıştığını ifade eden Prof. Dr. Baş, “Şimdi bunlar sopayı yiyince bana ABD’nin adamı demeye başladı. Bundan 5-6 ay evvel de Rusya’nın adamı diyorlardı. İnanın bunu şeytan dahi düşünemez. Ben Milli Ekonomi Modeli ile ABD’nin sistemi kapitalizmi Duma’da tarihe gömdüm. Ben senin başkanın gibi yalancı pehlivan değilim, hakiki pehlivanım. Arkana ABD’nin lobilerini alıp, Avrupa’nın sapık ideolojik kamplarını alıp Türkiye’de Müslüman’a caka satıyorsun.”

Oylar boşa gitti

Oyumuz boşa gitmesin diyenlere “Senin Haydar hoca dışında verdiğin oylar zaten boşa gitti. Aç kaldın. Tarımın, madenciliğin, sanayin gitti. Daha neyin kaldı? Lütfen ayıkalım” şeklinde cevap veren Prof. Dr. Haydar Baş konuşmasında siyasi gündemi de değerlendirdi. “Devlet ile milleti karşı karşıya getirmek isteyenlere Osmanlı tokadı atmanın zamanı geldi” diyen Prof. Dr. Haydar Baş şöyle devam etti: “Adam kalkıyor illegal hareketlerle Güneydoğu’daki vatandaşlarımızı da devletine karşı çıkartıyor. Bunların bütün gayesi milleti devlet ile karşı karşıya getirmektir. Yıllardan bu yana uyguladıkları politika budur. Avrupa’ya gidin, Almanya’daki inanmış kardeşim cihat ediyor! Nasıl? Almanya’nın kahvelerinde oturuyorlar ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin aleyhinde konuşuyorlar. Cihatları bu! Ama bunlar kendi kendine bu hale gelmemiş. Bunları bu hale bu adamlar getirdi.”

BTP Türkiye’nin hidayet güneşidir

Açılım politikalarıyla Türkiye’nin üniter yapısının ciddi bir tehdit altına girdiğini de ifade eden BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş şöyle konuştu: “Üniter yapımız gidiyor. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Ekmeleddin İhsanoğlu Bey’i Türkiye Cumhuriyeti laik, demokratik, hukuk devletinin merkezine oturtursa Türkiye tekrar Mustafa Kemal Atatürk’ün dönemindeki gibi yoluna devam edecek. Bir bilek bir yürek olacağız. Türkü- Kürdü, Lazı- Çerkesi, Boşnağı ve Arabı kardeş olacağız. İçimize dün İngiliz’in attığı fitne tohumları bugün de devam ediyor. Bugün de bu ajanların devamı var. O ajanlara iş yaptırıyorlar. Şimdi eğer sizler Bağımsız Türkiye Partisi’nin etrafında bir ve beraber olursanız bunların hepsi yarasa gibi kör kalacaktır. Bir tek güneş var. O hidayet güneşidir, rahmet ve merhamet güneşidir onun da adı Bağımsız Türkiye Partisi güneşidir.”
banner56

Yorum Gönder

@name x