banner12

Başkan Trabzonspor'u sırtından hançerledi

18 Haziran 2013 Salı 09:38

‘Siyaseti Trabzonspor’a bulaştırmayacağım’ diyerek, bordo-mavili kulübün yeni başkanı seçilen İbrahim Hacıosmanoğlu, pazar günü İstanbul Kazlıçeşme’de gerçekleştirilen AKP mitingine katılarak kendisine oy veren kongre üyelerini kandırdı

Başkan Trabzonspor'u sırtından hançerledi
 Geçtiğimiz pazar günü Trabzonspor tarihinde, kötü bir ilk yaşandı. 26 Mayıs'ta bordo-mavili kulüpte yapılan olağanüstü genel kurulda 'siyaseti Trabzonspor'a bulaştırmayacağım' diyerek kongre  üyelerinin güvenini alan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, bu sözünden tam 21 gün geçtikten sonra siyasi bir partinin mitingine katılan ilk Trabzonspor başkanı oldu. 

Verdiği sözleri unuttu

AKP'nin geçtiğimiz pazar günü İstanbul Kazlıçeşme'de yaptığı mitinge katılarak bordo-mavili camiayı şoke eden Hacıosmanoğlu'nun, verdiği sözleri uzun soluklu koltuk sevdası uğruna hükümet desteğini almak için unutması, kendisine oy veren genel kurul üyeleri tarafından ihanet olarak değerlendirildi. Yaşanan 3 Temmuz sürecinde şampiyonluğu çeşitli entrikalarla çalınan ve bordo mavili camia tarafından bu sürecin baş aktörleri olarak belirlenen hükümet ve onun atadığı Futbol Federasyonu'na zeytin dalı uzatan İbrahim Hacıosmanoğlu'na taraftarlar büyük tepki gösterdi.

Taraftarlardan istifa çağrısı 

Seçim propagandası olarak "Çalınan şampiyonluk kupasını Karadeniz turu attırarak müzemize getireceğim" sözünü vererek başkan seçilen Hacıosmanoğlu, uygulamalarıyla 3 Temmuz sürecinden sonra kupanın alınmasının önündeki en büyük engel olan siyasi iktidar ve onun atadığı Futbol Federasyonu'na yakınlaşarak camianın önde gelen isimlerinin tepkisini aldı. Forumlarda ve twitter'da yeni başkanlarına tepki gösteren bordo-mavili taraftarlar "Hala istifa etmedin mi?", "İbrahim Hacıosmanoğlu TS başkanlığını bırakır istediği yere çıkar. TS başkanı her istediği yere çıkamaz", "Tabi kendi adına gittiği için orada "ibrahim Hacıosmanoğlu" diye değil de "Trabzonspor Kulübü Başkanı" diye anons ettirildi şeklinde yorumlarda bulundular.    


banner55

Yorum Gönder

@name x